Подбор и онлайн бронирование туров. Туристический оператор APL Travel (АПЛ Тревел)

0 800 307 720

Офіс APL Travel з онлайн-продажу

Офіси APL Travel в Україні: Київ, Одеса

 

Офіс з онлайн-продажу

Контакти
тел: 0 (800) 307-720
 

Графік роботи

Без перерви і вихідних, 24 години на добу «APL Travel» - це туристичний оператор, який працює за багатьма напрямками з власними чартерами (включаючи і блоки місць).

Завдяки великому досвіду в туристичній галузі та відмінним знанням усіх пропонованих напрямків, ми будемо раді зайнятися реалізацією будь-яких мрій про подорожі в будь-яку країну.

 «APL Travel» - це турфірма, яка має операторську ліцензію та готова запропонувати широкий спектр пакетних турів, екскурсійні послуги, забезпечити різноплановий цілорічний відпочинок, надати допомогу в бронюванні готелів, трансферів і т.п.

Завдяки тому, що «APL Travel» входить до єдиного реєстру українських туроператорів, турагентства можуть скористатися унікальною можливістю вигідного співробітництва за допомогою укладання агентського договору. Така співпраця принесе результативні плоди, що буде відображатися на спектрі можливих туристичних пропозицій і якості пропонованих туристичних послуг.

Якщо ви зацікавлені в співпраці з компанією «APL Travel», або є приватним клієнтом, звертайтеся в нашу компанію. Ми готові запропонувати великий спектр послуг, серед яких можна виділити основні:

  • візова допомога;
  • бронювання різних категорій готелів;
  • страховка;
  • продаж авіаквитків;
  • екскурсійні види обслуговування;
  • послуга гіда, перекладача.

Крім того, співпрацюючи з нами, менеджери туристичних агентств отримують можливість для постійного підвищення свого професійного рівня. А для клієнтів лише одне назавжди лишається незмінним: наша робота заснована на турботі про кожного з вас!

Стандартный вход
Быстрый вход