Подбор и онлайн бронирование туров. Туристический оператор APL Travel (АПЛ Тревел)

0 800 307 720

Офіс APL Travel в Києві

Офіси APL Travel в Україні:  Київ, Одеса

 

Контакти
вул. Басейна 3а, офіс 47, 
тел/факс: 0 (800) 392-74-25
 
Графік роботи

Понеділок - п'ятниця з 10-00 до 20-00, 
Субота, неділя - вихідні


Переглянути офіс APL Travel у місті Київ на карті більшого розміру

«APL Travel» - це туристичний оператор, який працює за багатьма напрямками з власними чартерами (включаючи і блоки місць).

Завдяки великому досвіду в туристичній галузі та відмінним знанням усіх пропонованих напрямків, ми будемо раді зайнятися реалізацією будь-яких мрій про подорожі в будь-яку країну.

Не перестаючи працювати над удосконаленням запропонованих послуг, «APL Travel» відкриває нові філії, три з яких знаходяться в Києві.

«APL Travel» - це турфірма в Києві, яка має операторську ліцензію та готова запропонувати широкий спектр пакетних турів, екскурсійні послуги, забезпечити різноплановий цілорічний відпочинок, надати допомогу в бронюванні готелів, трансферів і т.п.

Завдяки тому, що «APL Travel» входить до єдиного реєстру українських туроператорів, турагентства Києва можуть скористатися унікальною можливістю вигідного співробітництва за допомогою укладання агентського договору. Така співпраця принесе результативні плоди, що буде відображатися на спектрі можливих туристичних пропозицій і якості пропонованих туристичних послуг. Крім того, співпрацюючи з нами, менеджери туристичних агентств отримують можливість для постійного підвищення свого професійного рівня.

Навряд чи багато турфірм Києва зможуть гарантувати оперативне підтвердження бронювання на готель або забезпечити наявність місць на чартерному рейсі.

Втілення в реальність будь-яких бажань щодо подорожей - це «APL Travel». У турагентствах Києва можна легко забронювати і придбати пакетний тур по будь-якому напрямку, але зробити подорож справді незабутньою, з цікавим і оптимальним маршрутом, проводячи коригування з урахуванням сезонності та можливих цікавих подій, зможе тільки професіонал турбізнесу!

Стандартный вход
Быстрый вход