Подбор и онлайн бронирование туров. Туристический оператор APL Travel (АПЛ Тревел)

0 800 307 720

Офіс APL Travel в Одесі

Офіси APL Travel в Україні: Київ, Одеса

 

Контакти

вул. Буніна 22 (на розі Рішельєвської),
тел. \ факс (048) 738-57-78

 

Графік роботи

Понеділок - п'ятниця з 10-00 до 19-00,
Субота з 11:00 до 18:00
Неділя вихідний.

 

 

«APL Travel» - це туристичний оператор з кількома філіями та представництвами в найбільших містах України.

«APL Travel» - турфірма в Одесі, яка забезпечує різні туристичні напрямки: спортивні, екскурсійні, дитячі тури, пляжний відпочинок, студентський відпочинок, шоп-тури та багато іншого.

Навряд чи багато турфірм Одеси можуть гарантувати беззаперечну надійність і стабільність у процесі бронювання та підтвердження обраного туру. «APL Travel» це - туристичний оператор, який  відрізняється тенденцією динамічного розвитку, стабільністю і прогресуючим самовдосконаленням. За час своєї роботи ми вже змогли накопичити величезний досвід організації майже всіх видів можливого відпочинку.

Турагентства Одеси мають можливість скористатися унікальною системою обслуговування, яка дозволить багатьом клієнтам, незважаючи на вартість туру, отримувати кваліфіковане і достойне обслуговування. Крім того, підписання агентського договору з «APL Travel» дає необмежені можливості для агентств:

  • пропонування клієнтам великого вибору пакетних турів;
  • авіаперельоти;
  • велика база готелів з миттєвим підтвердженням бронювання і т.п.

Також менеджерам турагентств Одеси, які працюють з нами на основі агентського договору, випадає унікальний шанс самовдосконалюватися і здобувати нові знання та навички завдяки рекламним турам до багатьох країн від «APL Travel».

Наша компанія високо цінує свою репутацію і не перестає рухатися вперед у напрямку індивідуальних методів роботи з кожним клієнтом та з кожним партнером!

Стандартный вход
Быстрый вход